Imao

Karty zapachowe Imao

Karty zapachowe IMAO są wynikiem starannie opracowanej technologii. W przeciwieństwie do innych papierowych odświeżaczy powietrza te trwałe i kolorowe karty utrzymują większe stężenie prawdziwych perfum.

Nuty zapachowe

IMAO występuje w dziesięciu kolorach i unikalnych kompozycjach zapachowych stworzonych przez najlepszych techników i specjalistów z Grasse w południowej Francji (kolebka perfumerii).

Zastosowanie

IMAO ma wiele zastosowań, od samochodu poprzez szafę, torebkę, szufladę…. gdziekolwiek chcesz aby świeży zapach towarzyszył tobie w ciągu całego dnia

Reo

Klipsy zapachowe Reo

Odświeżacz Reo łączy technologiczną innowację z optymalnym użytkowaniem dzięki wentylacji w samochodzie.

Specyfikacja

Urządzenie składa się z trzech części: zaślepki dekoracyjnej, modułu mocującego oraz z stałego wkładu perfumowanego w postaci stałej a nie w płynnej tak jak to mam miejsce w przypadku tradycyjnych produktów na rynku. Dzięki takiemu zastosowaniu system ten eliminuje ryzyko związane z rozlaniem się cieczy co może negatywnie wpłynąć na stan techniczny deski rozdzielczej.

Nuty zapachowe

REO występuje w siedmiu kolorach i zapachach, które pobudzają zmysły i zapraszają w aromatyczną podróż do takich miejsc jak Nowy Jork , Wenecja czy też wyspy Bora Bora.

Vapo

Perfumy Vapo

Perfumy VAPO dzięki zastosowaniu aerozolu szybko tworzą przyjemną i pachnącą atmosferę gdziekolwiek sobie zażyczysz.

Specyfikacja

Szklana butelka nie tylko chroni ale również podnosi wartość dla wyszukanych i unikalnych kompozycji zapachowych starannie stworzonych przez znakomitych perfumiarzy z okręgu Grasse we Francji.

Nuty zapachowe

Kieszonkowa wielkość VAPO ułatwia jego zastosowanie zgodnie z własnymi potrzebami.

Nawigacja
Facebook