Facebook
Background Image

O firmie

Grasse... tradycja, doświadczenie
innowacyjność, jakość.

Nawigacja

iDSCENT

IMAO to doświadczenie i innowacja w branży perfumeryjnej od ponad dwóch pokoleń. Rodzina Caffon (iDSCENT) specjalizuje się w technologii mającej na celu wprowadzaniu wysokich domieszek perfum do różnego typu materiałów bez utraty na jakości zapachu. Technologie opracowane przez firmę iDSCENT pozwalają na poszerzenie możliwości dla marketingu sensorycznego. Od ponad dekady firma współpracuje z wieloma luksusowymi markami i prestiżowymi klientami :http://idscent.net/nos-references/..

Projekty iDSCENT są obecnie eksportowane na cały świat, aby mogły być wykorzystywane w kampaniach marketingowych największych i najważniejszych marek zapachowych. W 2012 r. firma iDSCENT postanowiła podzielić się z szeroką publicznością wiedzą na temat innowacji technologicznych i zapachów. W tym samym roku ruszyła marka IMAO. Odzwierciedlając wartości francuskiej perfumerii, marka opracowuje wysokiej jakości perfumy samochodowe i do pomieszczeń. iDSCENT współpracuje z perfumiarzami z regionu Grasse, którzy specjalnie na potrzeby marki IMAO stworzyli niepowtarzalne kreacje zapachów. Podążając za trendami zapachowymi, marka IMAO oferuje swoim odbiorcą aktualne i subtelne zapachy do auta i pomieszczeń.

Czy wiedziałeś, że...

Aromaty oddziaływują na nasz nos w większym stopniu, niż to sobie uświadamiamy.

Niestety mamy tendencję do marginalizowania znaczenia, jakie zapach ma dla naszego samopoczucia.

40%Badania dowodzą, że przyjemny zapach poprawia nam nastrój nawet o 40%, szczególnie gdy kojarzymy go z jakimś radosnym wspomnieniem np. z czasów dzieciństwa.

Zaczarowane zapachy

 

Przy dzisiejszym trybie życia na próżno szukać tego aromatu w domach. Z zapachami IMAO jest to możliwe!

Pozytywne wspomnienia to nie tylko lata dzieciństwa ale i wspomnienia z dalekich podróży, do takich miejsc jak Bora Bora (Escale a Bora Bora), Tokyo (Printems A Tokyo), Capri (Douceurs De Capri), Miami (Soiree A Miami) czy Nowy Jork (Voyage a New York).

 

Każdy z dostępnych zapachów w gamie produktów Imao oferuje nietypowe nuty zapachowe, których zadaniem jest przeniesienie użytkownika do najdalszych zakątow świata. Nie czekaj! Już dziś zafunduj sobie podróży do najbardziej egzotycznych miejsc na Ziemi.