Facebook
Background Image

O firmie

Grasse... tradycja, doświadczenie
innowacyjność, jakość.

Nawigacja

Misja Scentway

Produkty firmy Scentway to nie tylko unikatowe kompozycje zapachowe, ale przede wszystkim emocje jakie się za nimi kryją. Scentway jest częścią francuskiej firmy Idscent specjalizującą się w marketingu zapachowym.

Od wielu lat jej zadaniem jest wytwarzanie poprzez swoje produkty zapachowe takich emocji aby osoba, która znajduje się w ich otoczeniu mogła się np. zrelaksować i oddać uczuciu błogiego odprężenia. Osoba będąca w takim stanie, łatwiej podejmuje decyzję odnośnie np. jakiegoś zakupu lub wyraża większą chęć na odwiedzanie danego miejsca z większą częstotliwością.

To właśnie na przykładzie produktów IMAO, REO i VAPO mamy przyjemność doświadczyć tych emocji!

Czy wiedziałeś, że...

Aromaty oddziaływują na nasz nos w większym stopniu, niż to sobie uświadamiamy.

Niestety mamy tendencję do marginalizowania znaczenia, jakie zapach ma dla naszego samopoczucia.

40%Badania dowodzą, że przyjemny zapach poprawia nam nastrój nawet o 40%, szczególnie gdy kojarzymy go z jakimś radosnym wspomnieniem np. z czasów dzieciństwa kiedy to mogliśmy poczuć zapach świeżych wypieków w domu.

Zaczarowane zapachy

 

Przy dzisiejszym trybie życia na próżno szukać tego aromatu w domach. Z zapachem IMAO Gourmandises(Łakocie) jest to możliwe!

Pozytywne wspomnienia to nie tylko lata dzieciństwa ale i wspomnienia z dalekich podróży, do takich miejsc jak Bora Bora(Escale a Bora Bora), Tokyo(Tokyo Beauty), Wenecja(Una Nuit A Venice), Londyn(London Club) czy Nowy Jork(Voyage a New York).

 

To właśnie nawiązując do tego ostatniego miejsca perfumiarze z Grasse postawili sobie za zadanie stworzyć kompozycję, która będzie odzwierciedlać zapachy wielkich centrów handlowych w Stanach Zjednoczonych. To właśnie w tych miejscach po raz pierwszy wprowadzono zapach jako nieodzowny element zakupów mający na celu poprawy samopoczucia osób odwiedzających.